Przejdź do treści

Imprezy

Specjalizujemy się w organizacji wszelakich imprez okolicznościowych, tych w rodzinnym gronie i wśród przyjaciół - urodziny, chrzciny, rocznice, przyjęcia ślubne, stypy, jak również spotkań biznesowych - bankietów, kolacji służbowych, przyjęć firmowych. 

 

 

Zorganizuj przyjęcie na jednej z naszych sal - Dużej Chacie dla około 50 osób, Kominkowej dla około 15 osób lub Myśliwskiej dla 20 osób.

 

 

Ze swej strony zapewniamy menu dostosowane do indywidualnych potrzeb i gustów Gości, profesjonalną obsługę oraz niepowtarzalny klimat każdego spotkania komponujący się z jego charakterem.

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Restauracja Chata Drwala - Katowice, siedziba: Katowice, Gliwicka 106.